Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Menu
Krzysztof Jędrzejewski

Krzysztof Jędrzejewski

 • Stanowisko: Przewodniczący rad nadzorczych oraz główny udziałowiec dwóch dużych grup kapitałowych, których dominujące spółki notowane są na warszawskiej giełdzie papierów wartościowych.

 

Przewodniczący rad nadzorczych oraz główny udziałowiec dwóch dużych grup kapitałowych, których dominujące spółki notowane są na warszawskiej giełdzie papierów wartościowych.

Grupa kapitałowa skupiona wokół Kopex SA oferuje kompleksowe rozwiązania dla górnictwapodziemnego i odkrywkowego, cenionego na globalnym rynku producenta oraz dostawcywysokiej klasy maszyn i urządzeń oraz nowoczesnych technologii dla górnictwa. Druga grupakapitałowa - Mostostalu Zabrze SA - to jeden z liderów branży budownictwa przemysłowegow Polsce.

 

 

Pieniądze – zarówno w działalności biznesowej jak i społecznej – są dla Krzysztofa Jędrzejewskiego narzędziem do osiągania celów. Angażuje się w działalność licznych fundacji i organizacji charytatywnych. Podkreśla znaczenie wartości chrześcijańskich, zarówno w życiu prywatnym jak i w działalności biznesowej. Uważa, że odpowiedzialna firma powinna zarówno generować zyski, dbać o rozwój pracowników, ale również nie zapominać o swoim otoczeniu. Wiele czasu poświęca pracy na rzecz osób wykluczonych społecznie.

 

 

Krzysztof Jędrzejewski urodził się w 1967 roku w Warszawie. Jest absolwentem Wydziału Ogrodnictwa SGGW w Warszawie. Działalność gospodarczą zaczynał w 1991 r. jako założyciel istniejącego do dziś centrum ogrodniczego. Wypoczywa najlepiej wykonując prace pielęgnacyjne w ogrodzie, a interesuje się również teologią i fotografią.

 

Organizator

 • Instytut Przywództwa
 • Rynek Podgórski 2
  30-518 Kraków

 • Adres korespondencyjny:
 • ul. Lubelska 5/1
  31-147 Kraków
  +48 12 633 10 41

Partnerzy